עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון

פוסט 5

06/05/2019 22:02
אילן יזראילוב

כיצד מסייע OCR לטיפול בדואר נכנס מודפס? ocr משמעו המרת טקסט לשפת מכונה. ניתן להשתמש בשיטה זו כדי להשתמש בטקסט כתוב לכל מטרה שנרצה. למשל - לרוב, כאשר משתמש מקבל דוא"ל, אותו הדוא"ל נשאר בתיבת הדואר הנכנס של המשתמש ואם ירצה להשתמש בו יצטרך למצוא את המייל הספציפי הזה. באם אותו המשתמש יבחר להשתמש ב- OCR, הוא יוציא חלק מהמידע הקיים בדואר הנכנס  שלו ולהשתמש בו לכל מטרה שנרצה.


מדוע חשוב לשלב מסמכים דיגיטאליים בזרימות עבודה (Flows Work)?

 שתי סיבות עיקריות לכך:  הראשונה היא אחזור מידע- הסיבה לכך קשורה לכך שבכל שקל יותר לחפש מידע כאשר הוא קיים באופן דיגיטלי וניתן לתעד את מקומו בתוך בסיס נתונים. השנייה היא אבטחת מידע. הסיבה חשובה מכיוון שבתוך תהליך זרימת עבודה ייתכנו פעולות מסווגות הדורשות אישורים מיוחדים ובאמצעות מסמכים המכילים חתימה דיגיטלית ניתן למנוע בעיות מסוג של אבטחת מידע.


מה החשיבות של הגירת תכנים?

הגירת תכנים משמעותה מעבר  של תכנים מסוימים בין מערכות תקשורתיות. תהליך זהקריטי למען מניעת איבוד ידע. כאשר מבצעים את התהליך יש לבדוק כי כלל התכנים המועברים רלוונטיים וחשובים למהות הארגון, ולא התהליך כשלעצמו לא בהכרח יישפר את פעילות הארגון ויעמיס על המערכת החדשה שלא לצורך.


בארגון מסוים הוחלט לצרף אימיילים למערכת ניהול התכנים הארגונית. האם לדעתכם צריך לשמור במערכת את הצרופות (attachments) בלבד או את כל המייל?

לעניות דעתי, יש צורך בשמירת כל תוכן המייל. אף על פי שאין ספק בדבר חשיבותן של הצרופות, לעיתים בארגון קיים מידע בעל ערך גם בתוכן המיילים עצמם. בנוסף, ישנה חשיבות להבנת ההקשר של הצרופה וכן לדעת מי הכותב, הנמענים וכן השעה.


מי אחראי בארגון לשמירת המייל במערכת?

ישנם 2 אחראים  בתהליך:

איש ניהול הידע

ואיש ה IT

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: